רוצים לשחזר את
הזוגיות שהייתה?

חנה נאמן יועצת זוגית ומשפחתית המעניקה לכם את האפשרות להחזיר את מערכת הזוגית שלכם למה שהיא הייתה פעם בטיפול זוגי מרוכז וממוקד.

התחילו את השינוי כבר עכשיו פנו אליי לקבלת ייעוץ

אודות

במצב שהקשרים הזוגיים ארוכים יותר, ייעוץ זוגי אינו בגדר מותרות, הוא צורך חיוני ואמיתי

חנה נאמן מנהלת עשירת ניסיון בכל תחומי החינוך, וכיום יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת העוסקת בטיפול משפחתי בכלל ובטיפול זוגי בפרט. כמנהלת מוכרת וותיקה במערכת החינוך חנה נאמן טפלה בבעיות רבות של תלמידיה ומשפחתם תוך ירידה לשורשן והכוונת הפונים אליה ע"י הקניית תובנות רלוונטיות ותפקוד בהתאם.
המקצועיות, כמו גם היצירתיות של חנה נאמן, נובעים מהשילוב המנצח של היותה אשת חינוך/ מגשרת מוסמכת/ יועצת זוגית/ ומנחת קבוצות. האינטרדיסציפלינריות של חנה נאמן הנובעת ממומחיותה בחינוך ובייעוץ זוגי/פרטני ומשפחתי, מאפשר לה ראייה רחבה, יצירתית ומעמיקה יותר בטיפול בבעיות בינאישיות.
מערכת יחסים בין אישיים מהווה בסיס ליצירת עולם טוב יותר. נושאים כגון: תקשורת בין אישית, אחריות אישית, מקצועית וחברתית, צרכים אישיים יחסים זוגיים וכו' מקבלים משמעות אחרת במפגשים עם חנה נאמן.

שיטות הטיפול שאני מאמינה בהם, טיפול וייעוץ קצר ומהיר מציאת פתרון מיידי לחיזוק הזוגיות שלכם.

הסדנאות שלי

ייעוץ זוגי הינו מצרך לכל קשר זוגי ומשפחתי כל עוד הקשר קיים. ייעוץ זוגי אינו חייב להיות תהליך ארוך, ניתן לפתור בעיה גם בפגישה אחת.

  • דורות - מודעות למעמד הסבים וסבתות במסגרת הרב דורית המשפחתית. קהל יעד: סבים וסבתות
  • קשרים - יצירת מערכת קשרים נכונה במגרת הרב דורית המשפחתית. קהל היעד: סבים, סבתות וילדיהם
  • מתנות קטנות - סדנא להעצמה אישית. קהל יעד: נשים או גברים
  • ביחד ולחוד - סדנא לפיתוח מודעות של הזוגיות. קהל יעד: זוגות

שאלות ותשובות

מתי צריך לפנות לייעוץ זוגי?

רצוי לא להמתין למשבר רציני על מנת לפנות לייעוץ זוגי. אם בני הזוג מבינים את החשיבות של פתרון בעיה בזמן אמת ויכולים לעשות זאת ללא עזרה חיצונית, נפלא! אך, ישנם לא מעט זוגות שהתקשורת ביניהם אינה כנה, אינה אינטימית, ואינה קיימת. ברגע שזוג מרגיש שהם אינם מצליחים לפתור ויכוח ביניהם כדאי לפנות לגורם מקצועי ליועץ זוגי. אין בפנייה לייעוץ זוגי, התחייבות לתהליך ארוך טווח.

האם ייעוץ זוגי באמת עוזר?

כן. ייעוץ זוגי תמיד פותח חשיבה חדשה לאחד או לשני בני הזוג. השאלה שצריכה להישאל היא: עוזר למה? הזוגות המגיעים לייעוץ זוגי נמצאים בתחושות עמוקות של חוסר שביעות רצון ביניהם במספר מישורים. המשותף, כמעט לכל הזוגות, המגיעים לייעוץ זוגי, הוא שכל אחד מבני הזוג מגיע בתקווה שיחול שינוי, הן בחשיבה והן בתפקוד הזוגי, אצל בן או בת הזוג; הם אינם מודעים דיו לחלקם האישי באירועים הזוגיים. כאשר מודעות כזו מתפתחת ומופנמת, אכן הייעוץ הזוגי עזר...

איך מקבלים החלטה ללכת לייעוץ זוגי?

אם את/ה מודע/ת לכך שלכל אחד מכם יש חלק באירועי הזוגיות שלכם, אתם מוכנים לייעוץ זוגי!

מה הם נישואים מאושרים?

נישואים מאושרים הינם נישואים שכל אחד מבני הזוג מודע לצרכים של השני ועושה מאמץ לספקם....

מפה

רחוב תרעד 1, רמת גן

התחילו את השינוי כבר עכשיו פנו אלי לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים או חייגו 050-3888777